Wybierz zdrowie Twojego pupila z marką Purina

Wobór odpowiedniej diety to wyzwanie z którym mierzy się każdy posiadacz żywego zwierzęcia. To właśnie właściciel psa czy kota odpowiada za jego zdrowie oraz dobre samopoczucie. Warto zadbać o to już od najmłodszych lat, wprowadzając zdrowe nawyki żywieniowe oraz odpowiednio zbilansowaną dietę. Marka Purina powstała aby ułatwić to właścicielom psów oraz kotów. Szeroki asortyment karm i przysmaków opracowany został z myślą o spełnieniu różnych potrzeb naszych ukochanych zwierząt domowych. Niezależnie od tego, czy opiekujesz się młodym kociakiem, czy też jesteś właścicielem psa seniora, znajdziesz optymalnie opracowaną karmę marki Purina, spełniającą wszelkie potrzeby żywieniowe Twojego podopiecznego.

Na dobry początek życia

Właściciele szczeniaków oraz kociąt mają nie lada wyzwanie. Wychowanie zwierzaka to bardzo przyjemna sprawa pełna pięknych momentów. To jednak także odpowiedzialność za jego zdrowie oraz prawidłowy rozwój. Na początku życiowej drogi naszego pupila, koniecznie musimy dostarczyć mu pokarm spełniający wymagania rosnącego organizmu. Młode zwierzę potrzebuje zwiększonej dawki składników odżywczych, witamin i minerałów dlatego powinniśmy dokładnie przestudiować opis producenta aby upewnić się, czy wybrany przez nas pokarm spełni zapotrzebowanie energetyczne naszego pupila. Dla kociąt doskonale sprawdzą się serie Purina Kitten, natomiast dla szczeniąt wybierzmy Purina Puppy.

Smakowite lata młodości

Dla młodych ale dorosłych już psów i kotów wybierzmy pokarm dostosowany do ich wielkości, rasy, aktywności fizycznej, oraz zdrowia. Purina oferuje karmy suche i mokre w różnych wariantach smakowych, przystosowane dla psów i kotów różnych ras, wielkości, wieku, oraz o różnym stanie zdrowia. Jeśli Twój pupil ma wyrafinowane wymagania smakowe, wyszukaj spośród wielu dostępnych smaków dokładnie to,.co lubi on najbardziej i ciesz się jego szczęściem podczas wyjątkowej uczty.

Przyjemność dla seniorów

Zaawansowane wiekowo psy i koty potrzebują szczególnej troski, miłości, oraz odpowiedniej diety. Wiek nie jest przeszkodą do wspaniałych, wspólnych zabaw, spacerów czy pieszczot! Jeśli zapewnimy pupilom wszystko to, co najlepsze, dostaniemy w zamian niekończące się pokłady zwierzęcej miłości. Wystarczy, że sięgniemy po produkty Purina Senior a możemy mieć pewność, że nasz podopieczny dostanie niezbędną pełnię produktów najwyższej jakości, przygotowanych specjalnie aby umilić późne lata jego życia. Najważniejsze aby zawsze dokładnie ustalić potrzeby naszego psa lub kota. Pozwoli to dokonać zakupu odpowiedniego dla niego produktu marki Purina. W celu jak najlepszego wybadania potrzeb naszego pupila, warto udać się do weterynarza i omówić z nim unikalny plan żywieniowy.