Karma dla czworonoga jaką warto kupować – zbadaj

Karmy dla juniorów – propozycja marki Pedigree
Firma Pedigree od lat pasjonuje się produkcją żywności dla czworonogów. Zgodnie z wymaganiami klientów w ich ofercie można znaleźć karmy dla dorosłych psów, a także i takie przystosowane dla szczeniąt. Stanowi więc to szczególnie istotne dlatego, że zapotrzebowanie na składniki żywieniowe szczeniąt i czworonogów dużych znacząco się rozmaici. Zatem z czego składa się karma Pedigree dla juniorów? Które składniki odżywcze daje? W tym materiale postaramy się odpowiedzieć na niniejsze zagadnienia i dodatkowo przedstawić ofertę firmy Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree utworzyła dwa rodzaje karm: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeżeli chodzi o owe czołowe w ofercie firmy znajdziemy 4 warianty karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszystkich odmian piesków oraz 3 gatunki żywności poświęcone dla psów ras miniaturowych dużych i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem i ryżem. Każda sucha żywność Pedigree została przygotowana przez szereg sprawdzonych ekspertów z myślą o tym, żeby zagwarantować szczeniętom najodpowiedniejszy rozwój. W składzie karmy odnajdziemy przede wszystkim mięcho z kurczaka i także ryż, które są wspaniałe dla drobnych żołądków małych piesków. Także karmy Pedigree junior okraszona jest o skład witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest potrzebna szczeniętom w czasie obfitego przyrostu. Obok atutów odżywczych warto dodatkowo wspomnieć o atutach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jedynymi z łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niezwykle prosty. Zawiera zboża, sporą ilość mięska (26%), oleje i także tłuszcze oraz substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dostarczasz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
najlepsze karmy dla psów tutaj
Prócz karmy suchej firma sprzedaje również mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa typy: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce i cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (czyli także pokarm Pedigree w puszce lub w saszetce) posiada aromatyczne mięsne kawałki utopione w galaretce, która poprawia trawienie elementów odżywczych ujętych w żywności. Dzięki temu żywność jest nie tylko świetna, lecz jednocześnie zdrowa i delikatna. Mokra karma Pedigree Junior posiada makroskładniki winne za silne i także zdrowe kości (inaczej wapń i fosfor), wzmacniające odporność (witamina E i minerały) i wspomagające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki użyciu lekkich mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i skąpaniu całości w galaretce.
Podsumowując oferta firmy Pedigree w zakresie karm dla szczeniąt jest nieco obfita, możemy w niej znaleźć również karmy mokre jak również suche (każdy typ jest w kilku smakach). Również są to karmy zrealizowane przez markę, która istnieje na rynku od wielu lat i dodatkowo nadal optymalizuje swoje wyroby korzystając z na doświadczeniu swoim oraz ekspertów z którymi współdziała. Dzięki temuż są to karmy znakomicie wpasowane do potrzeb znacznie kształtujących się szczeniąt także ze względu na atuty odżywcze, jak i także smakowe.